obrázek záhlaví

Kontakt:

CENTRUM   Ženy50
Anenská 10,   Brno
        (4. patro)
(po telefonické domluvě)

Jana Jarušková
728 74 04 49

Věra Pakostová
604 37 55 46

e-mail: info@zeny50.cz


účet: 2632777001/5500

účet: 2100584743/2010PODPORUJÍ   NÁS:

Jihomoravský kraj

Statutární město Brno

Statutární město Brno

Městská část Brno-střed

Chorvatsko - Gradac - relaxační  pobyt       (31. 8. - 9. 9. 2018)

Gradac Na začátku září 2018 chystáme, ve spolupráci s cestovní kanceláří KM TRAVEL, pobyt v Chorvatsku, a to opakovaně v přímořském letovisku Gradac, v apartmánovém domě Vila Vinka.

Kdy?31. srpna - 9. září 2018
Odjezd:31. srpna v 18.30 hod. z Brna (plán)
Návrat:9. září, cca v 10 hodin dopoledne
Cena:5.350,- Kč
Platba:1.000 Kč - při přihlášení
 doplatek 2.000 Kč - do 15. 3. 2018
 doplatek 2.350 Kč - do 15. 7. 2018
V ceně:- 7x ubytování (7 nocí)
 - autobusová doprava z Brna do Gradacu a zpět
 - spotřeba energie, poplatky spojené s pobytem
 - závěrečný úklid
 - služby delegáta
 - pojištění CK proti úpadku
 - organizace
Není v ceně:1) stravování
Lze objednat chorvatskou polopenzi - 2.700 Kč/os./pobyt,
 nebo jen večeře - 2.000 Kč/os./pobyt.
 Snídaně jsou podávány formou bufetového stolu (šunka, sýr, vejce, jogurt, párky, pečivo, káva, čaj). Večeře tvoří polévka a hlavní jídlo - výběr ze tří hlavních jídel podle předem sestaveného jídelního lístku (objednáváte si den předem), salát, chléb, desert. Nápoje nejsou v ceně večeří. Stravování probíhá v penzionu RADIČ.
 2) cestovní pojištění (možno objednat u CK)
Vzdálenost:930 km / cca 13 hodin

K zájezdu je možno přiobjednat u CK i cestovní pojištění:

Základní cestovní pojištění (typ L5)- 180 Kč/os./pobyt zahrnuje:
pojištění léčebných výloh vzniklých v důsledku akutního onemocnění nebo úrazu, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem v souvislosti s lékařským ošetřením, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení a zpět, repatriace, přivolání opatrovníka.
Komplexní cestovní pojištění (typ K5S)- 360 Kč/os./pobyt zahrnuje:
pojištění léčebných výloh vzniklých v důsledku akutního onemocnění nebo úrazu, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem v souvislosti s lékařským ošetřením, přeprava do nejbližšího zdravotnického zařízení a zpět, repatriace, přivolání opatrovníka. Dále kompenzaci v případě úmrtí následkem úrazu, trvalých následků, nezbytné léčení následkem úrazu. Pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví a majetku, zavazadel a storno zájezdu (z léčebných důvodů) až do výše 10.000 Kč/os. (krytí až do 80%).

Gradac Gradac je bývalá rybářská vesnice, která leží v jižní části Makarské riviéry, pod mohutným masívem Rilič, který zde vytváří velkolepou kulisu. Gradac patří pro svou dlouhou pláž Gornja Vala s bílými oblázky a průzračnou vodou k nejkrásnějším letoviskům této oblasti. Nabízí se výhled na protější ostrov Pelješac a ostrov Hvar. Díky výborné poloze a klimatickým podmínkám je letovisko místo pro pohodovou dovolenou.

Vila Vinka Vila VINKA - je pěkný apartmánový dům, který se nachází cca 250 metrů od oblázkové pláže v klidné vilové čtvrti. Součástí výbavy jsou ručníky, polštáře a přikrývky – včetně povlečení.
Od pláže k vile je to do mírného kopce.

Skladba pokojů ve vile:
1x studio v 1. patře
4x apartmán (dva ve zvýšeném přízemí, dva v 1. patře)
6x dvoulůžkový pokoj bez kuchyňského koutu ve 2. patře (čtyři z nich s balkonem s orientací na moře)

Studio pro 2 osoby se skládá z jedné místnosti se dvěma lůžky bez možnosti přistýlky. V rámci studia je kuchyňský kout se základním vybavením, vlastní sociální zařízení, balkon s orientací na moře a park. Kvůli vlastní kuchyňce je prostorově menší. Nachází se v 1. patře.

Apartmán pro 4 osoby s možností přistýlky se skládá ze dvou malých, oddělených ložnic s příslušným počtem lůžek, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením. Apartmány se nachází na zvýšeném přízemí nebo v 1. patře. Každý apartmán má terasu s výhledem na park a orientací k moři.

Pokoj pro 2 osoby s možností přistýlky, vlastní sociální zařízení. Nachází se ve 2. patře, jsou prostorově menší, se zkoseným stropem, s orientací na hory, nebo moře. Pokoje s orientací na moře mají možnost klimatizace za poplatek 5 EUR/den. V pokojích není lednice a není možnost vlastního vaření. Společný kuchyňský kout pro tři pokoje je na patře - v kuchyňce jsou dvě lednice. Pokoje jsou s balkonem i bez balkonu, mají k dispozici balkon přístupný přes společnou kuchyňku. Vila Vinka

Stravování je individuální z vlastních zásob, v místních restauracich, taky lze objednat i chorvatskou polopenzi - 2.700 Kč/osoba/týden (restaurace cca 300-400 m).
Do centra Gradacu i do obchodu je to z Vily Vinky cca 250 m.

Pláž je oblázková, vzdálená asi 300 metrů, s pozvolným vstupem do moře.

Fakultativní výlety

Prostřednictvím delegáta CK KM TRAVEL je možné přímo na místě zakoupit fakultativní výlety (dny, čas a ceny jsou pouze orientační; platba proběhne na místě - možno i v Eur):

BAČINSKÁ JEZERA (Po, Čtv, 9.00 - 13.00 hod., 100 HRK)

Bačinská jezera Unikátní soustava jezer uměle propojených s mořem. Doprava na cca 10 km vzdálená Bačinská jezera klimatizovaným autobusem, projížd'ka na lod'ce po šesti navzájem propojených jezerech, možnost koupání, degustace domácí rakije.

DUBROVNÍK (Út, Pá, 8.00 - 18.30 hod., 280 HRK)

Dubrovník Dubrovníku se přezdívá "perla Jadranu". Od roku 1979 je organizací UNESCO zařazeno do celosvětového seznamu památek kulturního dědictví. Doprava klimatizovaným autobusem. Zastávka na magistrále nad městem, odkud je vidět město a ostrov Lokrum. Příjezd do Dubrovníku je kolem 10.30 hod. Potom procházka s průvodcem po městě a volný čas do 15.30 hod. Krátká zastávka v Neumu a na Bačinských jezerech. Průvodce v autobuse. Nezapomeňte si vzít pas nebo OP!!!

DUBROVNÍK - STON v noci (Čtv, 14.45 - 24.00 hod., 280 HRK)

Dubrovník Jízda do Dubrovníku údolím řeky Neretvy, se zastavením ve Stonu a na magistrále nad Dubrovníkem, kde je vidět krásné panorama města a ostrov Lokrum. Příjezd do Dubrovníku je kolem 17.30 hod. Potom následuje setkání s místním průvodcem a prohlídka města. Volný čas na večeři a samostatnou prohlídku města. Odjezd kolem 21.30 hod., krátká zastávka v Neumu a na Bačinských jezerech. Příjezd kolem 24.00 hodin. Průvodce v autobuse. Nezapomeňte si vzít pas nebo OP!!!

MOSTAR - VODOPÁDY KRAVICE (Stř, Ne, 8.00 - 18.00 hod., 260 HRK)

Mostar Mostar je město, kde se mísí východ se západem. Silné turecké vlivy daly vzniknout neopakovatelné atmosféře. Centrum města je UNESCEM zařazeno do celosvětového seznamu kulturních památek. Průvodce přímo ve městě. Kravické vodopády nabízí nejen krásnou přírodní scenérii, ale také možnost koupání ve sladké vodě. Doprava klimatizovaným autobusem. Průvodce v autobuse. Nezapomeňte si vzít pas nebo OP!!!

MEĐUGORJE - VODOPÁDY KRAVICE
(Stř, Ne, 8.00 - 18.00 hod., 200 HRK)

vodopády Místo zjevení Panny Marie s velikým náboženským významem. Světoznámé poutní misto, které každým rokem láká mnoho poutníků a turistů. Výstup na horu zjevení. Odjezd z města kolem 14.00 hod. Potom se přejíždí na Kravické vodopády, které nabízí nejen krásnou přírodní scenérii, ale také možnost koupání ve sladké vodě. Doprava klimatizovaným autobusem. Průvodce v autobuse. Nezapomeňte si vzít pas nebo OP!!!

Informace a přihlášky u Jany Jaruškové na tel. 728 740 449, nebo elektronicky info@zeny50.cz
mapa

Těšíme se na Vaši účast! Zpět

© 2007-2018   Ženy50, z. s.      poslední aktualizace  10. 8. 2018