obrázek záhlaví

Kontakt:

CENTRUM   Ženy50
Anenská 10,   Brno
        (4. patro)
(po telefonické domluvě)

Jana Jarušková
728 74 04 49

Věra Pakostová
604 37 55 46

e-mail: info@zeny50.cz


účet: 2632777001/5500

účet: 2100584743/2010PODPORUJÍ   NÁS:

Jihomoravský kraj

Statutární město Brno

Statutární město Brno

Městská část Brno-střed

Módní přehlídka

módní přehlídka Naším přáním při přípravě Módní přehlídky "Hrátky s postavou aneb Jak na to vyzrát" bylo, aby z ní ženy neodcházely s povzdechem:
"Tak tohle JÁ nemůžu. Copak v tomhle se dá jít do práce? A vůbec, na té modelce to vypadá pěkně, ale oblečte to    na   normální   ženskou  !!!

Proto jsme velice uvítaly možnost spolupráce s módním salonem EVI'S STYLE. Modely zde totiž předvádí ženy neprofesionálky, které navíc většinou nejsou žádní drobečci.
Tudíž jsme doufaly, že nám předvedou oděvy, které se dají opravdu nosit a můžeme si je dovolit i my, ženy 50+.
A musím říct, že jsme nebyly zklamané. Ani my organizátorky a doufám, že ani návštěvnice.

Proč právě "Hrátky s postavou aneb Jak na to vyzrát"?

Pod tímto názvem jsme připravily netradičně pojatou módní přehlídku určenou těm ženám, které svádí boj se svojí nekonfekční postavou a módní přehlídka přesto se chtějí oblékat módně a elegantně. Přitom nemusí hrát významnou roli nějaké to kilo navíc, ale tvar postavy. Vhodné oblečení zde může sehrát velkou roli - většinu disproporcí je možné vyřešit střihem, volbou správných barev, vzorů a materiálů. A právě toto ženám ukázat, stálo za zrodem nápadu módní přehlídku uspořádat.
módní přehlídka Být pěkně oblečená je jedním ze zdrojů většího sebevědomí a v každé ženě bez rozdílu věku vyvolává dobrý pocit, který má vliv na její aktivní přístup k životu.
ruský soubor Sudaruška Módní přehlídku pořádalo občanské sdružení Ženy50 ve spolupráci s partnerskou organizací - Asociací Ruských spolků v ČR. A protože cílem akce bylo i pobavit, vystoupil v programu ruský soubor "SUDARUŠKA", který se v roce 2007 stal laureátem Mezinárodního festivalu ve Strážnici.
Soubor celou módní přehlídku nejen otevřel a ukončil, ale vytvořil i předěl mezi dvěma předváděnými kolekcemi. Jejich živé, vtipné, veselé a energií nabité vystoupení přispělo k umocnění atmosféry ve zcela zaplněném sálu Kulturního centra Slévárna. Na závěr ještě členky souboru potěšily mnohé návštěvníky při losování hodnotných cen tomboly.
ruský soubor Sudaruška Módní přehlídka se konala v sobotu 24. listopadu 2007. Tento termín zvolilo občanské sdružení Ženy50 zcela záměrně, aby oslavilo roční výročí svého vzniku (registrace sdružení proběhla 21. 11. 2006).
módní přehlídka Tato akce by se neuskutečnila bez našich partnerů - Asociace Ruských spolků v ČR. Naše vřelé poděkování patří dále souboru Sudaruška, salónu EVI'S STYLE, za zapůjčení místností občanskému sdružení Vaňkovka a YMCA.

Zpět

© 2007-2019   Ženy50, z. s.      poslední aktualizace  22. 3. 2019