- Reklama -svět ženy

Mořská sůl je nepostradatelnou pomocnicí

Date:

Share post:

Mořská sůlje neuvěřitelnou pomocnicí nejen mých rodičů, kteří mají zahrádku, na které mají obrovský bazén, který milují nejen naše děti, ale i já s mým manželem, ale také mým, jelikož mám doma řadu přístrojů, které se bez pravidelného dávkování solí nemohou obejít. Touto perfektní mořskou solí tak zabiju pokaždé dvě mouchy jednou ranou. Tato špičková belgická sůl je často také označována jako bio sůl. Splňuje totiž řadu přísných kritérií a je možné jí dokonce také využívat jako sůl jedlou, což je naprosto neuvěřitelné. Je to jednoduše sůl, která je zdrojem velmi kvalitní soli pro veškeré solonizační jednotky. 

Sůl do bazénu je ovšem pouze začátek

Sůl do bazénu je v případě této soli pouhým začátkem. Sůl z Mrtvého Moře lze totiž přidávat také do koupele a vytvořit si tak doma velmi pohodlné a útulné místo. Mořská sůl obsahuje zhruba 34 procent soli ve srovnání s poměrem soli, kterýž se nachází v jiných mořských oceánech. Díky tomu je tato sůl tak nepostradatelnou pomocnicí v každé domácnosti. V této solné lázni se velmi ráda koupu, a to každý druhý den. Miluji, když cítím, jak ze mě odpadávají veškeré nečistoty a jsem jako znovuzrozená po takovéto mořské lázni. 

Tabletová sůl změkčuje vodu

Tabletová sůlumí naprosto bezvadně změkčit vodu a lze jí velmi pohodlně použít do všech přístrojů, které se bez soli nemohou obejít. Díky pravidelnému přidávání soli do těchto spotřebičů je zajištěn bezporuchový chod a dlouhá životnost veškerých kuchyňských pomocníků, bez kterých se žádná žena nemůže obejít. Manžel je na mě navíc tak moc hodný, že mi sůl přidává do spotřebičů sám od sebe a dokonce si často i pamatuje, když naposledy pečoval o jaký přístroj a kolik soli je do něj zapotřebí. Jeho puntičkářství na něm často velmi zbožňuji. Také bych si přála být v jistých věcech více precizní.

- Reklama -PR články

Další články autora

Jak předejít riziku neschopnosti splácet půjčky?

Každý se jednou může dostat do prekérní životní situace a zjistit, že mu finanční rozpočet nevychází ani na...

Nekončící kruh, který svazuje duši s tělem

Chudáci novomanželky museli kdysi snášet ovazování kotníků a zápěstí větvičkami, které byly do sebe důkladně spleteny. Jejich manželé...

Může UV lampa na gelové nehty vést ke melanomu?

Rakovina kůže má velkou výhodu v tom, že ji vidět a jednou měsíčně bychom si měli systematicky sami...

Vysoký tlak nebolí. Správně měřený pomáhá prodloužit život

Představte si, že hadicí zaléváte zahradu. Pokud ji přišlápnete, proud vody se zmenší, ale tlak v hadici pod...