- Reklama -svět ženy

Cindy, Bella, Cara či Adriana? Modelingová elita v róbách – je to oslava krásy!

Date:

Share post:

Bez nich by to určitě nešlo. Už od počátků vzniku patřily krásné ženy k ozdobám akcí spojených s filmovým uměním. A nemusí být nutně herečky. Přestože při pózách na červeném koberci jim to jde jako málokomu.

Topmodelka Cindy Bruna v kreaci Giambattista Valli Haute Couture.

Ani letošní filmový festival v Cannes se neobešel bez slavných modelek. Jejich tváře jsou dobře známé světu z magazínů a přehlídkových mol. Mladší mají obrovské fanouškovské základny na sociálních sítích, starší zase renomé budované dekádami v byznysu a také zrající krásou, kterou dokážou „prodat“ i před či po padesátce.

Na filmový festival v Cannes letos dorazila opravdová modelingová elita, kterou doplnily i mnohé krásky – dnes už méně vytížené na přehlídkách, ale stále žádané jako krásné ambasadorky módních domů či klenotnických značek a kosmetických firem.

Z dam jako Bella Hadid, Cara Delevingne, Cindy Bruna nebo Sara Sampaio a Alessandra Ambrosio se v Cannes stávají jakési vlajkové lodě renomovaných značek – chodící reklamy. Některé z nich naprosto ohromující – troufnou si i na kreace, jaké obvykle běžná žena neobleče.

Některé oděvní a klenotnické firmy (Dior, Louis Vuitton, Chopard, Armani či Valentino) si přímo v Cannes pronajímají prostory v luxusních hotelech, kde vznikají dočasné showroomy. V nich se pečlivě připravuje look jednotlivých modelek. Letos se o jejich podobu postaraly například i značky jako Balmain, Versace či například ateliér Ashi Studio nebo Zuhair Murad.

Full-length portrait of fashionable adult woman in long green coat and elegant dress. Fashion Trend For Fall or Spring. Stylish Woman outfit with blue accessories and sunglasses

Ruská krása stopku v Cannes nedostala! Zjevila se Nataša, i vítr foukal k jejím službám

Vedle těch nejznámějších, již jmenovaných ženách, se na festival letos přijely podívat i veteránky jako Carla Bruni či Adriana Sklenaříková. Přestože od jejich dominance světovému modelingu už pár let uplynulo, na festivalu potvrzují, že jsou stále „červenokobercové“ lvice. Zkrátka dokážou dominovat velkým premiéram i prezentacím.

Prostor dostaly také krásky jako Jourdan Dunn, Frida Aasen, Nadine Leopold nebo Jasmine Tookes. Mnohé z nich v minulosti známé jako krásky Victoria’s Secret – nyní přitažlivé v rafinovaných róbách a svůdně pózující před objektivy. Inspirace v nich však najdou všechny ženy. Více už v naší galerii.

- Reklama -PR články

Další články autora

Jak předejít riziku neschopnosti splácet půjčky?

Každý se jednou může dostat do prekérní životní situace a zjistit, že mu finanční rozpočet nevychází ani na...

Mořská sůl je nepostradatelnou pomocnicí

Mořská sůlje neuvěřitelnou pomocnicí nejen mých rodičů, kteří mají zahrádku, na které mají obrovský bazén, který milují nejen...

Nekončící kruh, který svazuje duši s tělem

Chudáci novomanželky museli kdysi snášet ovazování kotníků a zápěstí větvičkami, které byly do sebe důkladně spleteny. Jejich manželé...

Může UV lampa na gelové nehty vést ke melanomu?

Rakovina kůže má velkou výhodu v tom, že ji vidět a jednou měsíčně bychom si měli systematicky sami...