- Reklama -svět ženy

Změny? Jen to ne! Která znamení zvěrokruhu je opravdu ke štěstí nepotřebují?

Date:

Share post:

Změny jsou jednoduše součástí života. Ať už v práci nebo v soukromí. Některá znamení je však berou dramatičtější než ta ostatní. A byly by nejraději, kdy se změny právě jejich životu vyhýbaly.

Změny? Nieeeee!

Váhy

Váhy milují harmonii a potřebují určitou jistotu, aby se cítili spokojeně. Ve všem mají zažité postupy, kterých se drží. Týká se to i oblíbených podniků, filmů, lidí… Jejich rutina je pro ně na prvním místě a vzdávají se jí obtížně. Když přijde na překvapivé změny, váhy ztrácejí rovnováhu, trápí se, jsou nešťastné a podrážděné. Důležité je, aby jim jejich okolí poskytlo rychlou oporu, jinak si váhy dokážou život doslova zruinovat.

Panna

Panny jsou perfekcionisté. Bez ohledu na to, jaká situace panuje v jejich životě, vždy si myslí, že přesně vědí, co je třeba udělat. To znamená, že panny mají konkrétní představy o všem. Jejich život je naplánován do nejmenších detailů. O to těžší zvládají, když něco nejde podle plánu. Ať už je to překvapivý rozchod, nečekaná změna zaměstnání nebo něco jiného, ​​panny nenávidí jakoukoli změnu, kterou neplánovali a velmi rychle se v takových situacích dostávají do emocionálního chaosu.

Beran

Beautiful fashionable young woman in sunglasses and jeans and jacket posing on the street

Beran je vášnivý a impulzivní a často působí velmi sebevědomě. Často však jen zakrývá jistou nejistotu z toho, že dělá věci nesprávně. Tato nejistota se okamžitě projeví, když dojde k nepředvídaným změnám, beran ve změně vidí vždy ten nejhorší možný scénář. Jeho okolí pak rychle pocítí, že beran není ve své kůži.

- Reklama -PR články

Další články autora

Jak předejít riziku neschopnosti splácet půjčky?

Každý se jednou může dostat do prekérní životní situace a zjistit, že mu finanční rozpočet nevychází ani na...

Mořská sůl je nepostradatelnou pomocnicí

Mořská sůlje neuvěřitelnou pomocnicí nejen mých rodičů, kteří mají zahrádku, na které mají obrovský bazén, který milují nejen...

Nekončící kruh, který svazuje duši s tělem

Chudáci novomanželky museli kdysi snášet ovazování kotníků a zápěstí větvičkami, které byly do sebe důkladně spleteny. Jejich manželé...

Může UV lampa na gelové nehty vést ke melanomu?

Rakovina kůže má velkou výhodu v tom, že ji vidět a jednou měsíčně bychom si měli systematicky sami...