- Reklama -svět ženy

Křížem krážem za vysněnou kabelkou! Tento model nadchne každou dámu, máme 12 tipů

Date:

Share post:

Praktická, velikostí tak akorát, mladistvá, vkusná a stylová – hledáte kabelku, ve které by se snoubily všechny uvedené atributy? Možná pro vás máme řešení.

Inspiraci nám poskytla švédská herečka Alicia Vikander, která se před pár dny objevila na jednom z večírků v rámci filmového festivalu v Cannes. Svůj styling pojala velmi uvolněně a dívčí – v porovnání s dalšími hosty působila možná až příliš ležérně. Jedno se však jejímu vzhledu nedalo upřít. Nenucenost, spojená s praktickým komfortem a luxusem, se snoubila v jejím looku od hlavy až k patě.

Fashionable beautiful big red handbag on the arm of the girl in a fashionable black dress, posing near the wall on a warm summer night. Warm color

Platilo to i pro kabelku, kterou si Vikander vybrala. Nešlo o žádný méně slavný model, než o kabelku z dílny značky Louis Vuitton, která pochází z jedné z posledních kolekcí známého francouzského výrobce.

Vikander je ambasadorkou luxusní firmy s iniciálkami LV v logo, takže nepřekvapí, že volila právě takovou kabelku. Důležité je však zaměřit pozornost na typ. Menší kabelka s praktickým řemíkem, který kombinuje kovový řetízek a kožený popruh – ideální k zavěšení na rameno, nebo ještě lépe – prověšení křížem přes trup.

Z toho druhého se odvozuje i název konkrétního typu dámského doplňku – řeč je o tzv. „cross-body“ kabelkách, které se obvykle nosí právě ramínkem křížem přes trup, volně zavěšené na jednom boku. Takto nošené jsou nejen praktické, ale působí i dívčí a dodávají nositelkám jakousi šarmantní nenucenost. Vybrali jsme pro vás 12 kousků, různých značek i cen. Ať se líbí, inspiraci naleznete v naší galerii.

- Reklama -PR články

Další články autora

Jak předejít riziku neschopnosti splácet půjčky?

Každý se jednou může dostat do prekérní životní situace a zjistit, že mu finanční rozpočet nevychází ani na...

Mořská sůl je nepostradatelnou pomocnicí

Mořská sůlje neuvěřitelnou pomocnicí nejen mých rodičů, kteří mají zahrádku, na které mají obrovský bazén, který milují nejen...

Nekončící kruh, který svazuje duši s tělem

Chudáci novomanželky museli kdysi snášet ovazování kotníků a zápěstí větvičkami, které byly do sebe důkladně spleteny. Jejich manželé...

Může UV lampa na gelové nehty vést ke melanomu?

Rakovina kůže má velkou výhodu v tom, že ji vidět a jednou měsíčně bychom si měli systematicky sami...